Strefa dla dla członków SMSierpc

Strona w przygotowaniu ……

Logowanie

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do strefy dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Sierpcu.  Strefa dla zalogowanych użytkowników umożliwia przeglądanie wybranych treści, które są ograniczone dla pozostałych użytkowników strony. Jako login proszę używać numeru członkowskiego.

Jeśli nie posiadasz konta, skorzystaj z formularza aby się zarejestrować.

 

Rejestracja

Usługa „Dostępu do Strefy dla członków SMSierpc” umożliwia członkom Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Sierpcu (SMSierpc) korzystanie z wybranych dokumentów, formularzy i innych treści dotyczących funkcjonowania .

Korzystanie z usługi „Dostępu do Strefy dla członków SMSierpc” jest dobrowolne i bezterminowe.

W celu uzyskania możliwości korzystania z usługi „Dostępu do Strefy dla członków SMSierpc” należy dokonać skutecznej rejestracji poprzez wypełnienie wskazanego formularza rejestracji. Pole [Nazwa użytkownika] proszę wypełnić wpisując numer członkowski.

Rejestracja nastąpi po zweryfikowaniu przynależności do Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Sierpcu. 

Zarejestrowana osoba ma możliwość dokonania zmiany lub usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych, informacje dotyczące udostępnionych zasobów i korzystania z nich oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na linki :

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa użytkownika, numer członkowski

* pola wymagane
Podanie adresu e-mail umożliwi odzyskanie hasła samodzielnie.
Rejestracja nastąpi po zweryfikowaniu przynależności do Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Sierpcu, w terminie do 7 dni roboczych.

Administratorem danych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sierpcu, ul. Piastowska 28, 092- Sierpc. Dane osobowe (pozyskane skutkiem wypełnienia formularza rejestracji) zbierane są przez SMSierpc wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Dostępu do Strefy dla członków SMSierpc”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Dostępu do Strefy dla członków SMSierpc”.